• Gayrimenkul Değerlemede profesyonel, tarafsız ve güvenilir çözümler…

    Gayrimenkullerin ve gayrimenkul projelerini, konusunda profesyonel bir ekip tarafından, tarafsız ve güvenilir bir şekilde değerlemesini yapmaktayız.
  • Sektörel deneyime sahip ekip, SPK lisanslı Değerleme Uzmanları…

    Mimarlık, İnşaat mühendisliği, Harita mühendisliği, işletme, ekonomi, şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun, SPK lisansına sahip, alanlarında deneyimli kişilerle çalışılmaktadır.
  • Teknik yeterliliğe sahip, Ulaşılabilir ve çözüm odaklı operasyon birimi...

    Sektöre hakim, deneyimli operasyon birimi ile güleryüzlü ve ulaşılabilir nitelikte, çözüme dayalı, teknik bilgisi yüksek kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Hakkımızda

NOKTA Taşınmaz Değerleme A.Ş. Bankalar, Finans Kurumları ile diğer muhtelif kurum ve kuruluşlara Gayrimenkul Değerlemesi ve Danışmanlığı yapmak, gayrimenkul projeleri geliştirmek amacı ile 22.04.2011 tarihinde kurulmuştur. Merkezi Bursa olan şirket, Bölge müdürlükleri İstanbul, Eskişehir ve Denizli olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Şirket ortakları uzun yılar Bankacılık ile Resmi ve özel kurumlarda gayrimenkul değerlemesi ve finans konularında çeşitli görevlerde bulunmuş, değerleme raporları düzenlemiştir. NOKTA Taşınma Değerleme A.Ş., bünyesindeki SPK lisanslı değerleme uzmanları, mimar, mühendis, hukukçu ve ekonomistlerden oluşan kadrosuyla yurt çapında hizmet vermektedir.

Şirketimiz Sermaye Piyasası Kurulu(SPK) tarafından 10.08.2011 tarihinde Lisanslı Değerleme Şirketleri listesine, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından ise 02.08.2012 tarihinde Bankalara Değerleme Hizmeti Vermeye Yetkili Kuruluşlar listesine alınmıştır.

Büyüyen ve Gelişen Dünya İle Hedefimiz

Büyüklüğü hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektörü içerisinde bulunan ve önemini artan bir ivme doğrultusunda kazanmakta olan gayrimenkul değerleme ve danışmanlık faaliyet alanlarında değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin takip etmek ve sektörde öncü firmalar arasında yer almak, Toplam kalite yönetim sistemi anlayışı içinde yeni bilgi ve güncel teknolojileri kullanarak, çalışanların eğitimine ve kişisel gelişimine sürekli katkıda bulunarak, hizmet kalitesini, çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır.


SÜREKLİ BİLGİLENDİRME FORMU