Kurumsal

Kurucularımız

ESİN YALÇIN

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Mimar
ŞİRKET ORTAĞI

1973 Eskişehir, Sivrihisar doğumludur. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunudur. 1996-1998 yılları arasında Osmangazi Üniversitesi Yapı işleri teknik dairesinde çalıştıktan sonra sırasıyla Marmara Üniversitesi Teknik Dairesi, Era Bina Dış Cephe, Atak İnşaatta proje müdürü olarak çalışmıştır.  2005-2011 yılları arasında Finansbank A.Ş. Ekspertiz Hizmetleri Biriminde Lisanslı Değerleme Uzmanı ve daha sonra Yönetmen olarak görev yapmıştır. 
2011 yılının Nisan ayında Nokta Taşınmaz Değerleme A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.MEHMET AKBAŞ

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Mimar
ŞİRKET ORTAĞI

1973 Aydın doğumludur. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunudur. 1999-2005 yılları arasında Denizli Belediyesi İmar Fen İşleri Müdürlüğü yapmıştır. 2006 yılından itibaren, serbest mimarlık yapmaya başlamış ve bu tarihten itibaren aynı zamanda bankalara direkt eksperlik hizmeti vermiştir. 
2011 yılının Nisan ayında Nokta Taşınmaz Değerleme A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.ATİLLA T. YİNANÇ

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Mimar
ŞİRKET ORTAĞI 

1973 Kahramanmaraş, Elbistan doğumludur. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra Eskişehir’de Serbest Mimarlık yapmıştır. 2006 yılından itibaren bir yıl süre ile TGD değerlemede değerleme uzmanlığı yapmış, 2007 yılından itibaren bankalara direkt olarak eksperlik hizmeti vermiştir. 
2011 yılının Nisan ayında Nokta Taşınmaz Değerleme A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.M.METE ÖZGEN

Sorumlu Değerleme Uzmanı & Mimar
ŞİRKET ORTAĞI

1971 Kars doğumludur. Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunudur. 1995-1998 yılları arasında Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Daha sonra Kent Mimarlıkta proje mimarı olarak görev yapmıştır. 2005 yılından itibaren serbest mimarlık yapmaya başlamış ve bu tarihten itibaren aynı zamanda bankalara direkt eksperlik hizmeti vermiştir. 2011 yılının Nisan ayında Nokta Taşınmaz Değerleme A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.